Kaip inovacijos ir technologijos keičia požiūrį į transporto sektorių?

Seminaras

Seminaro tikslas – dalintis gerąja patirtimi, mintimis bei diskutuoti apie įvairialypio Lietuvos ir pasaulio transporto sektoriaus perspektyvas, inovacijų ir technologijų plėtros laikotarpiu. Renginio metu bus gilinamasi į verslo įmonių iššūkius, jų galimybes bendradarbiaujant su mokslu, realizuojant sprendimus, atliekant mokslinius tyrimus, kuriant inovacijas. Dalinsimės patirtimi, analizuosime ir diskutuosime apie inovacijų ir technologijų įtaką verslui, remiantis pasauline įmonių bei aukštojo mokslo įstaigų patirtimi.

Kviečiame dalyvauti įmonių vadovus, mokslininkus, politikos atstovus, savivaldybes, suinteresuotas Lietuvos pramonės įmones (transporto, logistikos, informacinių technologijų) bei organizacijas (VšĮ LIETUVOS INOVACIJŲ CENTRO, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, asociaciją „INFOBALT“, Valstybinio mokslinių tyrimų instituto Fizinių ir technologijos mokslų centro atstovus) bei kt.

 

8.00-8.30 Registracija
9.00-9.15

Seminaro atidarymas

Dr. A. Vilkauskas. Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dekanas, KTU

Doc. dr. K. Juzėnas. Studijų prodekanas, Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas, KTU

9.15-9.45

Elektromobiliai – rinkos tendencijos, ateities perspektyvos. E-mobilumo technologijos kuriamos Lietuvoje.

L. Jokužis. UAB Elinta Motors

9.45-10.30

Darnaus judumo mieste planai, pagrįsti transporto modeliais.

M. Abendrot-Miłuńska, PTV group

10.30-10.50

Formule- E ir automobilio įkrovimo galimybės per 15 min.

V. Jablonskis, UAB ABB

10.50-11.05 Kavos pertrauka
11.05-11.35

Iššūkiai kuriant ateities orlaivius.

M. Lendraitis, Transporto inžinerijos katedros doktorantas, KTU

11.35-12.05

Logistikos sprendimai pramonės įmonėms.

V. Jablonskis, UAB ABB

12.15-12.40

LG 2030 Transformacija.

R. Janutėnas, AB „Lietuvos geležinkeliai“

12.40-13.10

Šiuolaikinio logistikos centro projektavimo iššūkiai.

V. Janilionis, TGW Ltd

13.10-14.00 Diskusija. Kaip inovacijos ir technologijos keičia Lietuvą ir pasaulį? Mokslo ir verslo bendradarbiavimo galimybės.
14.00-14.45 Susitikimai su verslo atstovais. Vizitai į KTU laboratorijas

 

RĖMĖJAI

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
free online course

spalio 15 d. 08:00 - 15:00

KTU Santakos slėnis

Įtraukti į iCal
Pasiūlyk įvykį!
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku